Vacatureplatform Vrijwilligerswerk

Vrijwilliger bij Festival Tweetakt

FESTIVAL TWEETAKT ZOEKT VRIJWILLIGERS

 

Het jaarlijks terugkerende kunstenfestival van Utrecht zoekt hulp! Dit leuke, spannende en inspirerende festival Tweetakt is van alle markten thuis: theater, muziek, dans, cabaret, stand-up comedy, noem maar op. Maar het zou niet kunnen bestaan zonder de inzet van vrijwilligers.
Het festival vindt plaats op de Neude in de binnenstad van Utrecht van 30 maart t/m 15 april en op het groene Fort Ruigenhoek in Groenekan op elke zon- en feestdag van 1 april t/m 10 juni. Op deze locaties zijn tal van functies uit te voeren, zoals horeca, catering, publieksbegeleider, gids, of kassa en informatie. Wil je meer weten? Kijk dan hier: https://tweetakt.nl/nl/tweetakt-festivalinfo/word-vrijwilliger-bij-tweetakt/

Als vrijwilliger krijg je een kans om je netwerk uit te breiden, gratis bezoeken aan voorstellingen en optredens, en natuurlijk een hoop gezelligheid op onze vrijwilligersborrels en het spetterende eindfeest!

Voor vragen kun je altijd mailen naar vrijwilligers@tweetakt.nl.

 

Hopelijk kom je ons team versterken!